JDT Blogger - Aku Ain Kau Siapa

JDT Blogger

Team #JDTblogger:

Siti Rohaida http://www.kisahsidairy.com/

Sis Lin http://www.sislin76.com/

Mama Maszull https://maszull.blogspot.my/

Mia Liana http://www.mialiana.com/

Sunah Sakura http://www.sunahsukasakura.com/

Ibu Dilah http://www.ceriteraibu.com/

Juju http://www.kasihjuju.com/

Nonasani http://nonasani.blogspot.my/

Seri Kandi Jauhar https://sariyusa.blogspot.my/

Hernee Nazir http://herneenazir.com/

Wazy http://wanzawawi.net/

Uyul Rosli http://www.uyulrosli.com/

Faizzah Amir http://faizzahamir.blogspot.my/

Farahain http://akuainkausiapa.blogspot.my/

Farah Huda http://nurfarahudahud.blogspot.com/

Farah Dinah http://faradidi.blogspot.com/

Cik Tom http://www.ciktom.com/

Hj. Yazid http://www.onlajer.com/

Suzie https://sitisuziana.blogspot.com/

Ena https://tinynasweet.blogspot.com/

Iman https://journeyofiman.blogspot.com/

Uyui https://aimiedarmia.blogspot.com/

M. Selim http://mselim3.blogspot.my/

Ajan https://afzani.wordpress.com/

Fana http://kaknajourney.blogspot.com/

Nur https://decamellia.blogspot.com/

No comments:

Post a Comment

Blog ini merupakan blog peribadi yang ain jadikan sebagai 'Diary of the day'.Sorry la kadang ain guna, “ain” kadang “aku”.Perasaan membaca ni kadang lagi sedap ber “aku”.Kes itu kita letak terus “akuainkausiapa”.Hahaha.